Vabilo na Jesensko Čisto desetko

Študentska organizacija Univerze na Primorskem in Univerzitetna športna zveza Primorske vse zaposlene in študente Univerze na Primorskem vabita na Jesensko Čisto desetko, ki bo potekala v sredo, 15. oktobra 2014, s pričetkom ob 9. uri, v Areni Bonifika.

Jesenska Čista desetka je športno-zabavno srečanje študentov, profesorjev ter drugih zaposlenih na Univerzi na Primorskem ob začetku študijskega leta. Gre za tekmovanje, ki spodbuja športno dejavnost in druženje. Tekmovanjem v različnih disciplinah se lahko pridružijo tudi ekipe profesorjev in drugih zaposlenih na Univerzi na Primorskem. Sodelovanje na športnih disciplinah je brezplačno.

Prijave ekip bodo potekale v sredo, 15. oktobra 2014 med 8. in 9. uro na infotočki v Areni Bonifika.

Vljudno vabljeni.