Poletna šola Goletta verde – projekt Poseidone: Študij in potovanje v Severni Jadran// Summer School – Poseidone project: Studying and traveling in the Northern Adriatic Sea

V okviru projekta Poseidone je objavljen razpis za izbor 12 udeležencev (6 Slovencev in 6 Italijanov) poletne šole, ki bo potekala od 8. do 14. septembra na ladji Goletta „Catholica“ (Zelena škunka), znanstvenem laboratoriju, kjer se bodo izvajale študije in znanstvene raziskave z uporabo novih tehnologij za spremljanje morja ob obali zgornjega Jadrana na čezmejnem območju.

Spletna stran

As part of the Poseidone project, a call has been published for the selection of 12 participants (6 Slovenians and 6 Italians) for the Summer School that will take place from 8 to 14 September on the Goletta “Catholica” (Green Goletta) ship, a scientific laboratory where scientific studies and research will be carried out by applying new technologies for monitoring the sea along the coast of the upper Adriatic cross-border area.

More info is available on their website