Zaključeno II. Fakultetno tekmovanje v programiranju

V četrtek 31. marca 2011 se je zaključilo II. fakultetno tekmovanje v programiranju UP FAMNIT Tekmovanje je trajalo od 23. februarja, do 23. marca – 31. marca se je v prostorih fakultete odvijal finalni turnir tekmovanja. Sodelovalo je 12 tekmovalcev, ki…

