Začetek študijskega leta: 1. in 2. oktober 2009

DODIPLOMSKI ŠTUDIJ: V četrtek, 1. oktobra bodo dobrodošlico študentom zaželeli dekan in prodekan ter predsednik Študentskega sveta fakultete, sledil bo sestanek s koordinatorji študijskih programov. Predstavniki Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP) bodo študentom predstavili aktivnosti ŠOUP-a v prihodnjem študijskem…

