Na FAMNITU se je ponovno zgodila ORADA!

Med krompirjevimi počitnicami, v tednu med 1. in 3. novembrom, je potekala računalniška delavnica ORADA. Potekal je pod okriljem oddelka za računalništvo (DIST). Delavničarji so z mentorji izdelali zaključene projektne naloge s področja programiranja. Poskusili so programiranje v programskem okolju…

