Ogled filma Rain Man

V ponedeljek 4.4.2011 ob 18h vsi vabljeni k ogledu filma Rain Man v Veliko predavalnico na Famnitu! Nekatere stvari se lahko naučimo tudi iz filmov. Kako gledati, da bi videl več? Po ogledu filma razgovor o avtizmu. Gostja: mag. Aleksandra…
