Regionalna akademija Združenih narodov (RAUN): Odprte prijave za participacijo 2024-25 // Regional Academy on the United Nations (RAUN): Call for Applicant 2024-25

Regionalna akademija Združenih narodov (RAUN) je neprofitni mednarodni izobraževalni program, ki povezuje organizacije ZN z perspektivnimi magistrskimi in doktorskimi študenti. V devetih mesecih organiziranih aktivnosti udeleženci sodelujejo pri praktičnih raziskovalnih projektih za te organizacije ter se udeležujejo predavanj in interaktivnih delavnic, ki jih vodijo strokovnjaki v različnih državah.

Prijave za akademsko leto 2024/2025 RAUN so odprte. Aktivnosti se bodo začele predvidoma novembra in bodo osredotočene na temo: »Pakt za prihodnost: nov red mednarodnega sodelovanja, ki zagotavlja boljšo sedanjost in varuje prihodnost.«

• Rok za prijavo je 21. september 2024.

Upravičeni kandidati so magistrski in doktorski študenti vseh akademskih disciplin, stari od 21 do 35 let. Podrobnejše informacije o potopku prijave in prijavnih pogojih je na voljo v Priročniku za prijavitelje.

Razpisna dokumentacija:

Prijavno dokumentacijo je potrebno poslati na raun-communications@ra-un.org, do 21. septembra 2024, 23:59 CEST.

Več informacije je na voljo na RAUN spletni strani.

***

The Regional Academy on the United Nations (RAUN) is a non-profit international education program that connects UN Organizations with outstanding Master’s and PhD students. Over the course of nine months, participants engage in hands-on research projects for these organizations and attend lectures and interactive workshops led by experts in various countries.

Applications for the 2024-2025 RAUN academic year are now open. The program begins in November, focusing on the theme: “Pact for the Future: A New Order of International Cooperation that Delivers a Better Present and Safeguards the Future.”

• The application deadline is September 21, 2024.

Eligible candidates are Master’s and PhD students from all academic disciplines, aged 21 to 35. Before applying, please review the information provided in Handbook for Applicants.

Essential documents for application procedure:

Requested documents should be sent to raun-communications@ra-un.org by September 21, 2024, 23:59 CEST.

For more details, visit the RAUN website.