Začetek študijskega leta: 1. in 2. oktober 2009

DODIPLOMSKI ŠTUDIJ: V četrtek, 1. oktobra bodo dobrodošlico študentom zaželeli dekan in prodekan ter predsednik Študentskega sveta fakultete, sledil bo sestanek s koordinatorji študijskih programov. Predstavniki Študentske organizacije Univerze na Primorskem (ŠOUP) bodo študentom predstavili aktivnosti ŠOUP-a v prihodnjem študijskem letu. V petek, 2. oktobra se na posameznih študijskih programih že pričnejo prva predavanja.
 Podrobnejši razpored za 1. in 2. oktober:
Razpored za 1. in 2. oktober za prvič vpisane študente (1. letniki in prvič vpisani po merilih za prehode),
Razpored za 1. in 2. oktober za študente višjih letnikov.

PODIPLOMSKI ŠTUDIJ: Začetek predavanj za podiplomske študente bo v ponedeljek, 5. oktobra 2009, ko so predvideni sestanki s koordinatorji študijskih programov in prva predavanja za predmete 1. kvartala. Podrobnejše informacije za oba podiplomska programa so navedene na urnikih.